Hoşgeldiniz, Lütfen Üye Girişi Yapınız...
tektaş yüzük fiyatları
0.30 karat ve üzeri tek taş pırlantalar da uluslararası geçerliliğe sahip en güvenilir kurumlar olan GIA ve HRD laboratuvarlarına ait pırlanta sertifikaları ile ya da Roberto Bene güvencesi altında pırlanta uzmanlarımız tarafından hazırlanan ürün sertifikarıyla sunduğumuz tek taş yüzük koleksiyonumuzdan gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz farklı renk ve berraklık kategorilerinde bulunan pırlantalarımızla her bütçeye uygun tektaş yüzük fiyatları ve modelleriyle aklınızdaki tek taş pırlantaya kavuşmanızı sağlıyoruz.

tek taş yüzük modelleri

0.17 karat tektaş yüzük

Oldukça şık dizayn edilmiş modeli ve 0.17 karat H - I renk kategorisindeki pırlantasıyla kendi kategorisinde en uygun fiyata sahiptir.
Ürünü detaylı incelemek için tıklayınız.


tek taş yüzük fiyatları

0.40 karat pırlanta F renk

Uluslararası geçerliliği olan GIA pırlanta sertifikasına sahip 0.40 karat pırlanta, renksiz pırlantalar sınıfında ve berraklık olarak da VS1 sınıfındadır.
Ürünü detaylı incelemek için tıklayınız.


tektaş yüzük fiyatları ve modelleri

0.50 karat pırlanta F renk tektaş

GIA sertifikalı 0.50 karat pırlanta renk kategorisindeki en yüksek değer olan D rengindedir. VS2 berraklığında olan tektaş fiyatıylada oldukça uygun.
Ürünü detaylı incelemek için tıklayınız.tek taş yüzük fiyatları

0.44 karat pırlanta tektaş yüzük

H renk kategorisinde yer alan tek taş pırlanta Roberto Bene ürün sertifikasına sahiptir. Yüzük kısmı ile klasik tektaş modellerinden farklı ve fiyatıylada oldukça cazip.
Ürünü detaylı incelemek için tıklayınız.


pırlanta yüzük modelleri

0.20 karat pırlanta tek taş

En çok tercih edilen yüzüklerimiz arasında bulunan tek taş pırlanta H - I renk kategorisindedir. Yüzük modeli olarak klasik 6 tırnaklı montür kullanılan yüzük zarif ve şık bir modeldir.
Ürünü detaylı incelemek için tıklayınız.

Roberto Bene gerek GIA, HRD gerekse kendi sertifikaları ile sizlere sunduğu tek taş modelleri ve diğer uygun fiyatlı ürün kategorileriyle son 10 senedir onbinlerce müşterisine en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile vermeyi başardı. Sitemize üye olmuş tüm kullanıcılara ve müşterilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. 
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.