Hoşgeldiniz, Lütfen Üye Girişi Yapınız...
Tek taş pırlanta
En özel günlerinizde severek kullandığınız tek taş pırlanta modelleri, günümüzde tamamen günlük kullanıma uygun hale getirildi. Roberto Bene’de HRD ve GIA laboratuvar sertifikalı tek taş modellerine bakmadan, alışverişinizi bitirmeyin. 
 

Tek taş pırlanta modelleri oldukça rağbet gören ürünlerdendir. Aslında bunun en büyük sebeplerinden biri tek taş pırlanta yüzük ile evlenme teklifi yapılmasıdır. Bir diğer ve aslında teknik sayılacak sebep de pırlantanın ışıltısını çok daha fazla ortaya çıkarıyor olması ister 0.05 karat olsun isterse 0.50 karat ya da çok daha üstü, gözün odak noktası tek taş üzerine kayıyor. Bu yüzden tek taş pırlanta modelleri oldukça fazla rağbet görüyor. Bu durum markaların çok daha fazla model çeşitliliğine gitmesine sebep oluyor. Böylece sadece evlilik teklifinde anılan tek taş pırlanta günümüzde de sık sık rastladığımız modeller arasında yer almaya başladı.

Her kadın pırlanta sever; ama tek taş pırlantayı başka sever

Günümüzde neredeyse her kadının sahip olduğu tek taş pırlantalarda hem günlük kullanıma hem de gece davetlerinde kullanılabilecek tasarımlar bulunuyor. Klasik tek taş modelleri yanı sıra modern hatlara sahip tarzı olan kadınların tercih edeceği farklı tasarımlar da mevcut. Hatta sadece yuvarlak değil farklı kesimlerdeki (prenses, markiz, baget gibi) tek taş modelleri de rağbet görenler arasında.

tek taş pırlantalar

İlk çıkış noktası yüzük modelleriyle olan tek taş pırlanta, küpe ve kolye ile çok daha geniş alanda kullanılmaya başlandı. Her güne ve kıyafete ayrı kombin yapma imkanı sunan tek taş modelleri adeta şıklığınızın ve kombinlerinizin kurtarıcısı konumunda. Roberto Bene tek taş modelleriyle sade bir şıklık yakalayabilirsiniz.

tek taş pırlanta modelleri

 

Size uygun bir tek taş modeli arıyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Pırlanta ürünlerimiz hakkında bilgi edinmek ve her türlü soru sormak için; 0212 528 90 40 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Roberto Bene gerek GIA, HRD gerekse kendi sertifikaları ile sizlere sunduğu tek taş modelleri ve diğer uygun fiyatlı ürün kategorileriyle son 10 senedir onbinlerce müşterisine en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile vermeyi başardı. Sitemize üye olmuş tüm kullanıcılara ve müşterilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. 
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.