Hoşgeldiniz, Lütfen Üye Girişi Yapınız...
Sıra taşlı tek taş pırlanta yüzük
Sıra taşlı tek taş pırlanta yüzük
 
Kategori : Pırlanta tektaş
Marka : Roberto Bene Pırlanta
Ölçü :
Stok Kodu : tektas-rb134
Ürün Adı : Sıra taşlı tek taş pırlanta yüzük
Garanti Süresi : 48 Ay
: 4.595,04 TL + KDV
Fiyat : 4.595,04 TL
4.595,04 TL
Havale : 4.365,29 TL (%5.00 havale indirimi)
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Sıra taşlı tek taş pırlanta yüzük Sıra taşlı tek taş pırlanta yüzük
Karşılaştır
 Ürün Bilgisi Ürün Yorumları Benzer Ürünler Taksit Seçenekleri Önerileriniz
sıra taşlı tek taş pırlanta yüzükPIRLANTA ÖZELLİKLERİ :
 
Renk : F - G
 
Berraklık : VS2 - SI1
 
Şekil : Yuvarlak
 
Ağırlık : 1.03 karat
 
ALTIN ÖZELLİKLERİ :
 
Ayar : 18 Ayar
 
Renk : Beyaz
 
 
"Sıra taşlı tek taş yüzük modelinin ortasında 0.30 karat F renk pırlanta bulunmaktadır. Yüzük de bulunan 3 sıra yarım tur içinse toplamda 0.73 karat pırlanta kullanılmıştır."
 
Ürünler el yapımı olduğu için belirtilen altın gramında ve pırlanta karatlarında %~3 değişim olabilir. Gerçek değerler sertifikada olan değerlerdir. Satın aldığınız ürün özel kutusunda ve uluslararası kullanılan standart bilgileri içeren Roberto Bene Pırlanta Sertifikası ile size yollanacaktır.
 

NİÇİN ROBERTO BENE’DEN ALIŞVERİŞ YAPMALIYIM ?

Roberto Bene Pırlanta Türkiye'nin her köşesinde her ilinde mutlu müşterilere sahiptir. Bunun yanında temel hedefimiz size en yüksek fiyata ürün satmak değil öncelikle sizin bütçenize uygun en güzel ve en kaliteli ürünü en uygun fiyata sizlere sunmaktır. Bunu başarmamızdaki temel prensip bize telefon açan yada mail atan müşterimizin ne istediğini iyi bilmemiz ve elimizden gelen en iyi servisi vermeye çalışmamızdır. Bu sebepten dolayı belki de aynı müşterimizin ve müşterimizin aile bireylerinin sadece bir kere değil şu anda üç yada dördüncü kere alışveriş yaptıklarına şahit oluyoruz. Tüm müşteri veri tabanımızda ikinci defa alışveriş yapan grup şu anda % 57 lere denk gelmektedir. Bizim gerçek başarımız ciromuz değil bu % 57 lik orandır. Bunun yanında 0.30 Ct ve üstünde size uluslararası geçerliliğe sahip en yüksek renk pırlantaları sunmamız siz değerli müşterilerimize en kaliteli pırlantaları kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Bizi Türkiye, Rusya, Azerbeycan diğer Türki Cumhuriyetler ve Avrupa'dan tercih eden tüm müşterilerimize çok teşekkür ederiz. Heleki pırlantanın kalbi olan Belçika'ya pırlanta satmak bizim gerçekten doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.

İADE ŞARTLARI

Internet üzerinden verdiğiniz ürün siparişleri 7 gün içerisinde beğenmediğiniz takdirde geri alınır. Kredi kartından ödeme yaptıysanız iadenin geri hesabınıza yansıması 4- 5 iş gününü bulabilir. Geri iadelere özel siparişler dahil değildir. (Kendi isteğinize göre yapılan özel tasarımlar yada elimizde olmayan bir pırlantanın sizin özel isteğinize göre tedarik edilmesi getirtilmesi)

GARANTİ ŞARTLARI

Ürün 48 ay firma garantimiz altındadır.

ÜRÜNLERİ MAĞAZANIZDA GÖREBİLİRMİYİZ?

Ürünleri mağazamızda istediğiniz zaman gelip görebilirsiniz. Zaman zaman bazı ürünlerin yerine geri konması 2 iş gününü alabiliyor. Bunun yanında sitemizde olmayan yüzlerce farklı çeşidi görebilirsiniz.

PIRLANTA RENGİ YADA BERRAKLIĞI İLE İLGİLİ BİLGİYİ SADECE TEORİK OLARAK DEĞİL PRATİK OLARAKDA MAĞAZANIZDA GÖREBİLİRMİYİZ?

Evet, görebilirsiniz. Sizlere renk kağıdı diye tabir ettiğimiz beyaz bir kağıdın üzerinde GIA sertifikasına sahip D,E,F,G,H,I,J renk pırlantaları yan yana koyarak renk tonlarını sizinde tüketici olarak fark etmenizi sağlayabiliriz. Bu işlem size aslında I renk olarak satılan bir pırlantanın K olduğunu fark ettirecek. Böylece bir pırlanta bazen çok ucuzken bazen de niye pahalı olduğunu anlamanızı sağlayacak.

ÜRÜNLER EL YAPIMIDIR. GERÇEK DEĞERLER SERTİFİKADA OLAN DEĞERLERDİR. ÜRÜNLER SÖZLEŞMELİ KARGO ŞİRKETİ VE ÖZEL KURYE İLE YAPILMAKTADIR. ÜRÜN SİZE TESLİM EDİLENE KADAR ROBERTO BENE PIRLANTA SORUMLULUĞU VE GÜVENCESİ ALTINDADIR. 2 İLE 5 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE TESLİM EDİLİR.
Pırlanta tek taş modelleri:Kenarları taşlı fantezi tek taşlar
 
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle
Etiketler:
Kapat
Roberto Bene gerek GIA, HRD gerekse kendi sertifikaları ile sizlere sunduğu tek taş modelleri ve diğer uygun fiyatlı ürün kategorileriyle son 10 senedir onbinlerce müşterisine en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile vermeyi başardı. Sitemize üye olmuş tüm kullanıcılara ve müşterilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. 
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.